Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy z cegły Dzietrzychowice - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Małomice(Dzietrzychowice + 12 km)

524 000 zł121,50 m² 4 312,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Małomice, usytuowany na działce o powierzchni 701 m , w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, lasu oraz stawu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Broniszów

Broniszów(Dzietrzychowice + 22 km)

1 185 000 zł213 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Odkryj niezwykłą ofertę - wyjątkowa posiadłość z potencjałem na sprzedaż, składająca się z dwóch domów posadowionych na przestronnej działce o powierzchni 3 300 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Czarnieckiego

Szprotawa(Dzietrzychowice + 16 km)

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Szprotawy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żary

Sportowa,Żary(Dzietrzychowice + 14 km)

250 000 zł214 m² 1 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Drozdów, budynek mieszkalny 142 m2, gospodarczy 214 m2, działka 2310 m2, cena 250 000 zł, sprzedam. Do sprzedania nieruchomość składająca się ze stodoły o powierzchni 214 m2. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Mirocin Górny

Mirocin Górny(Dzietrzychowice + 20 km)

412 000 zł74,10 m² 5 560,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom typu bliźniak po remoncie gotowy do zamieszkania na działce 700 m2 Dom znajduję się w miejscowości Mirocin Górny, w skład domu wchodzą Parter: -Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubieszów

Lubieszów(Dzietrzychowice + 15 km)

925 000 zł300 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Lubieszów, gmina Wymiarki, dom z obiektem mieszkalno-użytkowym, sprzedam cena 925 000 zł. Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kompleks dwóch budynków. Doskonała lokalizacja w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jabłonów

Jabłonów(Dzietrzychowice + 10 km)

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż: dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Jabłonów Na sprzedaż oferuję przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Jabłonów, zaledwie kilkanaście kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Sportowa,Żary(Dzietrzychowice + 14 km)

1 099 000 zł225,60 m² 4 871,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Nowa niższa cena - 1 099 000,- dom -6 pokoi, osiedle sportowe, garaż W cenie większość mebli i wyposażenia. NA powierzchni 225,60 M2 rozmieszczono: parter cześć dzienna; salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zatorze,Żary(Dzietrzychowice + 14 km)

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Dajemy więcej niż inni. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 6 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Siecieborzyce

Siecieborzyce(Dzietrzychowice + 18 km)

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 388 m²

Siecieborzyce, dom 130 m2, 3 pokoje, budynki gospodarcze, działka 1,34 ha, cena 790 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż dobrze utrzymane gospodarstwo rolne we wsi Siecieborzyce, gmina Małomice. Zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzietrzychowice

Dzietrzychowice,lubuskie

545 000 zł126 m² 4 325,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferuje przestronny dom jednorodzinny po remoncie, usytuowany w malowniczej miejscowości Dzietrzychowice w gminie Żagań. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzietrzychowice

Dzietrzychowice,lubuskie

199 900 zł170 m² 1 175,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do zakupu parter domu w Dzietrzychowicach. Mieszkalna część ma powierzchnię 170m2 (pow użytkowa 130m2). Przynależą do niej zabudowania gospodarcze (ok250m2) i piwnica (ok15m2).

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij